Filters
Kategorie blogu
Blízko

Detox těla pomocí spánku

Detox neboli očista těla zbavuje tělo škodlivin a dodává mu potřebnou energii. Ruku v ruce jde s tímto procesem regenerace orgánů a formování myšlení. Aby byla detoxikace těla úspěšná, je základem úspěchu kvalitní a dlouhý spánek.

Proč je spánek tolik důležitý?

Detox organismu začíná už ve chvíli, kdy jdeme spát. Na obnovení rovnováhy a likvidaci škodlivin v těle se podílí lymfatický systém, který startuje ihned po tom, co usneme. Naše tělo tedy celou noc pracuje na regeneraci a odbourání odpadu, který se v našem těle nashromáždil. Díky tomu předcházíme zdravotním problémům a nemocem, mezi které patří například Alzheimerova choroba.

Bez kvalitního spánku by tedy byla detoxikace organismu téměř zbytečná.

LR Lifetakt Night Master jako pomocník ke kvalitnímu spánku

Spousta lidí si však v dnešní době může o dostatečném spánku nechat zdát. Ať už z důvodu práce, stresu nebo nočního vstávání k dětem. V tom posledním případě se však detox těla nedoporučuje, maminky by tak mohly své tělo vystavit zdravotnímu riziku.

Pro ostatní případy doporučujeme pravidelně užívat doplněk stravy LR Lifetakt Night Master, který přirozeným způsobem zajistí nejen rychlejší usínání, ale také se postará o hluboký spánek během celé noci a pocit odpočinutí po probuzení. 

LR Lifetakt Night Master je vysoce účinná formule s přírodními a vědecky prokázanými účinnými látkami, mimo jiné s Aloe Vera. Nezpůsobuje závislost, neobsahuje cukr a je vhodný pro vegany. Obsahuje výtažek ze šafránu, chmelu, prášek z aloe vera, aminokyselinu L-tryptofanem, vitamíny a minerály. 

Díky kvalitnímu spánku zajistíme tělu nejen jeho regeneraci a obnovu, ale budeme se cítit fit, budeme více výkonnější a posílíme imunitní systém. 

 LR Lifetakt Night Master