Filters
Kategorie blogu
Blízko

Zhubnout a pochutnat si? S Figu Active žádný problém!

Děsíte se blížícího se léta, protože Vaše křivky zcela neodpovídají Vaší představě o perfektní postavě? Rádi byste se zbavili posledních tří kilogramů, popřípadě je Vaším cílem zpevňování? Vyzkoušejte naši řadu LR LIFETAKT FIGU ACTIVE s chutnými polévkami, koktejly či lupínky a tyčinkami na cestu.

 

Osvěžující koktejly, chuťově vyvážené tyčinky a polévky s oblíbenými příchutěmi nahradí jedno až dvě jídla a pomohou Vám vysněnou váhu udržet, eventuálně i zhubnout. Součástí LR LIFETAKT řešení je také motivační program Body Mission, který Vás bude provázet dietním procesem, nabídne řadu tipů na cvičení, jídelníčky a motivaci. Stačí si zakoupit program Figu Active 28days BodyMission a namíchat si LR produkty podle vlastní chutě. A protože víme, že jste si oblíbili naše koktejly a polévky, v květnovém katalogu je naleznete za akční cenu. Stejně tak lupínky pro nastartování dne či chytrý Fiber Boost Nápoj v prášku pro udržení hladiny krevního cukru, čímž efektivně zabráníte chuti na jídlo. Za parádní cenu nyní koupíte též voňavý BylinkovýOdtučňovací čaj a Protein Power Vanilkový nápojv prášku pro růst a udržení svalové hmoty. A na cesty si s sebou nezapomeňte přibalit Figu Active Tyčinky, které Vám dodají rychlou a vyváženou energii, aniž byste museli sahat po prázdných cukrech ve sladkostech. Harmonii organismu dodají Pro Balance Tablety zajišťující rovnováhu kyselozásaditého prostředí. Pro Balance Tablety patří mezi Vaše oblíbené produkty, proto je také v květnu pořídíte za akční cenu!

 

MUDr. Pavel Hanzelka o tabletách dodává: „Pro Balance jedůmyslně vyváženou kombinací zásadotvorných minerálů,která dodává našemu tělu jejich potřebná množstvía vybalancovává tak v něm nežádoucí působenílátek kyselinotvorné povahy, které nadměrně přijímámev naší civilizované a nutričně nevyvážené stravě.Pro Balance představuje pro náš organismus také významnýzdroj vápníku a hořčíku. Je ideálním zdrojempotřebných minerálů, například i pro sportovce.“