Filters
Kategorie blogu
Blízko

Vitalita v každém věku

Možná si říkáte, že vás se to zatím netýká. Že jste relativně mladí, zdraví a stačí vám se občas venku proběhnout nebo si dopřát vitamín C. Jenže zdraví je nezbytně nutné podporovat v každém věku. Ať už máte třicet, padesát anebo sedmdesát, vaše tělo vám poděkuje, že na něj myslíte a věnujete mu náležitou péči. Dnes vám přinášíme unikátní produkt, vhodný také pro diabetiky i děti. Produkt, který je určený bez ohledu na věk mužům i ženám a je plný ovocné chuti.

Pro milovníky čerstvých broskví

Patří-li broskve na seznam oblíbeného ovoce, budete nadšeni z LR Aloe Vera Drinking Gelu Broskev. Litrová láhev v sobě skrývá 98 % čistého gelu z listů aloe vera, broskvovou příchuť. Na druhou stranu naprosto postrádá přidaný cukr a barviva. Díky širokému použití najde uplatnění napříč všemi věkovými kategoriemi ve vaší domácnosti. Podporuje normální funkci cév, kostí a energetickou látkovou výměnu. Stejně tak pomáhá udržet normální funkci nervového systému a imunitního systému. Třikrát denně si dopřejte odměrku plnou osvěžujícího nápoje, který lze pít samostatně či smíchaný s vodou anebo ovocnou šťávou. Vynikající chuť a účinnost vám jednoduše učaruje!

LR patří mezi největší výrobce produktů z aloe vera. Proces pěstování, sklizně a dalších navazujících činností podléhají přísné kontrole. Pouze tak je zajištěna čistota a kvalita, která je potvrzena nezávislými certifikačními organizacemi-vědeckým výborem pro průmysl Aloe a institutem Fresenius.LR nabízí vědomí kvality „Vyrobeno v Německu“.