Filters
Kategorie blogu
Blízko

V hlavní roli vaše zuby

Hollywoodský úsměv je symbolem krásy po celém světě. Zuby jako perličky srovnané v dokonalé rovině a k tomu svěží dech je přáním každého z nás. Jenže americký úsměv vyžaduje mnohem více než jen krásně bílé zuby. Perfektního a zdravého chrupu docílíte pravidelnou péčí a špičkovými produkty, které zároveň působí jako prevence paradontózy.

Kvalita stříbra potvrzena

LR svým zákazníkům představuje hit léta – tím je unikátní řada Microsilver, která vedle pleťových produktů nabízí též antibakteriální zubní pastu pečující o zubní sklovinu, bojující se zápachem z úst a posilující dásně.          Ústní hygiena se stane zábavou s rychle viditelnými výsledky. Vaše zuby budou silnější, zdravější a chcete-li být důslední, vybavte se žvýkačkami s vůní máty, které vás zbaví nežádoucího zápachu. Pravidelným žvýkáním docílíte regenerace sliznice a remineralizace zubů. V neposlední řadě oceníte žvýkačky Microsilver na cestách a kdykoliv po ruce nebudete mít zubní kartáček. Speciální formule žvýkaček odstraňuje zubní plak a chrání před zubním kazem.

Inovativní výzkum potvrzuje, že stříbro má velmi silné protizánětlivé účinky, proto se začalo využívat ve prospěch lidského organismu. Účinně totiž bojuje s bakteriemi, infekcemi a plísněmi, aniž by byly poškozeny lidské buňky. Řada Microsilver obsahuje čisté stříbro, dexpanthenol a sloučeniny zinku, díky čemuž se stává nepostradatelnou výbavou pro všechny věkové skupiny!

Nezapomínejte na pravidelné prohlídky

LR vám poskytuje přípravky prémiové kvality pro vaše tělo a nezapomíná ani na úsměv LR partnerů. Kromě správné domácí péče neopomíjejte rovněž pravidelné návštěvy u zubního specialisty, který dokáže odhalit vznikající zubní kaz či onemocnění dásní. Dokonalému úsměvu už nebude nic stát v cestě a vy se budete cítit výrazně sebevědoměji!