Filters
Kategorie blogu
Blízko

Udržení váhy s LR Lifetakt Figu Active

Hubnutí a udržování váhy je jedno z nejvyhledávanějších témat. Zároveň mírně ožehavým, existuje totiž nespočet triků a návodů na to, jak “zaručeně” zhubnout, nebo si udržet svou vysněnou váhu. Odborníci i laická veřejnost se shodují, že základem úspěchu je dodržování několika aspektů.

Tím nejzásadnějším je dodržování pestré a vyvážené stravy, která obsahuje všechny potřebné živiny. Aby nedošlo k jo-jo efektu, doporučujeme na tuto zásadu myslet a dodržovat ji. Ideální je příprava jídel ze sezónních potravin, kvalitních tuků, jezení ovoce a zeleniny a s čistým svědomím si můžete také dát kvalitní hořkou čokoládu.

Kvalitní stravu je ideální kombinovat s pohybem. Postačí i pravidelné procházky, nemusíte hned začít dřít v posilovně. Aby to bylo kompletní, myslete také na spánkovou hygienu. Nepřerušovaný a dostatečně dlouhý spánek pomůže tělu s regenerací.

LR Lifetakt Figu Active pomůže i při nedostatku času

Dnešní doba vyžaduje stoprocentní zápřah nejen doma, ale zejména v práci. Důsledkem je nedostatek času na sebe sama, jak po psychické, tak fyzické stránce. Jedním z řešení je užívání kvalitních výrobků z řady LR Lifetakt Figu Active. Ty dokážou nahradit nejen plnohodnotné jídlo, v podobě polévek. Alternativou pro rychlou svačinu mohou být také koktejly a tyčinky LR Lifetakt Figu Active v několika příchutích, či zdravé cereálie, které se postarají o výživnou snídani.

 LR Lifetakt Figu Active