Filters
Kategorie blogu
Blízko

Posilněte po zimě imunitu s LR Lifetakt Colostrum

Imunita každého z nás dostala v zimě poměrně zabrat. Není to jen náporem virů, ale také proměnlivým počasím, které lidskému organismu příliš neprospívá. Jak se znovu obrnit a posilnit své tělo?

Zázrak jménem LR Lifetakt Colostrum

Ověřeným pomocníkem, jak podpořit imunitu, je LR Lifetakt Colostrum, které je dostupné jak v tekuté formě, tak v kapslích. Obě varianty jsou 100% účinné. Komu nevyhovuje tekutá forma s přirozenou chutí mleziva, najde v LR nabídce též praktické kapsle vhodné pro všechny věkové skupiny.

Co je LR Lifetakt Colostrum?

Kolostrum je první mateřské mléko krávy a je pro tele velmi cenné. Tvoří se bezprostředně po jeho narození a zajišťuje novorozenému teleti vše, co potřebuje. Pro produkty Colostrum od LR LIFETAKT využíváme přirozeně jen přebytky kolostra z prvních hodin, navíc pouze z evropských chovů. Všechny výrobní kroky probíhají kompletně v Německu. Vedle LR kontrol kvality prověřuje každý krok zpracování produktů LR LIFETAKT Colostrum pravidelně SGS Institut Fresenius.

Colostrum obsahuje imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory, které zaručují zdravý vývoj, rovnováhu organismu a podporu pevného imunitního systému. Všechny druhy LR Colostra lze preventivně užívat po celý rok. Tekutá forma colostra by se neměla míchat nebo užívat s teplými nápoji. Pro zlepšení chuti ho však můžete smíchat s ovocnou šťávou.

Výsledkem užívání LR Lifetakt Colostrum je tedy přirozená odolnost organismu vůči negativním vlivům, jako jsou bakterie, viry, ale také psychická a fyzická zátěž. 

Colostrum

_____________

TIP ODBORNÍKA

Colostrum představuje velmi účinný komplex již hotových protilátek s okamžitým účinkem na obranyschopnost organismu v kombinaci s látkami aktivně povzbuzujícími imunitní systém. Imunoglobuliny, růstové faktory, protibakteriální enzymy, colostrinin, laktoferin - to je jen výčet těch nejdůležitějších látek v mlezivu, které ve vzájemné souhře působí jako unikátní „injekce“ pro náš oslabený a infekcemi mnohokrát zkoušený imunitní systém. Studená technologie výroby zaručuje v kolostru maximální koncentraci všech účinných složek.

MUDr. Pavel Hanzelka