Filters
Kategorie blogu
Blízko

Plavková sezóna se blíží!

Těšíte se, až na dovolené předvedete vyrýsované křivky, za nimiž stojí hodiny dřiny v posilovně? Nebo snad patříte do méně šťastné skupiny lidí, která zatím s přebytečnými kily bojuje? Nemusíte zoufat, díky jednoduchým změnám ještě stále stihnete letní přehlídku plavek!

Strava jako základ

Odborníci i laická veřejnost se shodují, že klíčem k vysněné postavě jsou tři hlavní aspekty. Tím zásadním, s největším podílem, je vyvážená strava obsahující všechny potřebné makroživiny ve správném poměru. Zdravou stravu nelze nahradit rychlými a neúčinnými dietami, díky nimž se dostaví dřív či později jo-jo efekt. Slovo dieta proto vymažte ze svého slovníku a začněte v kuchyni pracovat se sezónními potravinami, kvalitními tuky a sladkosti plné prázdných cukrů vyměňte za kvalitní čokoládu nebo ovoce.

Vždy platí, že energetický příjem musí být nižší než výdej, proto je více než žádoucí kombinovat zdravé stravování s pohybem. A nemusíte být hned vrcholový sportovec, aby se dostavil kýžený výsledek. Zpočátku postačí pravidelné procházky ve svižném tempu a sami uvidíte, že se sport stane neodmyslitelnou součástí vašeho dne. Rovnici úspěchu uzavírá kvalitní spánková hygiena odrážející se v hubnutí i celkové pohodě. Vydatný, nepřerušovaný spánek pomůže tělu s regenerací a odplaví zbytečný stres.

Chci hubnout, ale nemám čas

Rychlý životní rytmus, řada neodkladných pracovních úkolů, starost o rodinu a téměř nulový čas pro sebe sama se výrazně podepisuje na špatném stavu tělesné i duševní schránky. Jestliže nemáte čas na vaření a zároveň se nechcete ochuzovat o kvalitní potraviny, otestujte výrobky z řady Figu Active, kde najdete kromě sytých koktejlů též vynikající polévky, zdravé cereálie a tyčinky v oblíbených příchutích. Řada Figu Active navržená pro milovníky rychlých a jednoduchých pokrmů perfektně nahradí porci jídla a navíc skvěle chutná!