Filters
Kategorie blogu
Blízko

Omega 3 mastné kyseliny – vzpruha pro mozek

Všude se dočtete, jak je důležité jíst omega 3, jak jejich nedostatek ovlivňuje náladu, schopnost přemýšlet a soustředit se. Víte ale, jaké potraviny jsou největším nosičem zmiňovaných omega 3 a v kterých našich produktech je najdete?

Nezbytné pro fungování lidského těla

Omega 3 je soubor vícenenasycených mastných kyselin, jsou esenciální a naše tělo si je samo nedokáže vyrobit, pouze uložit. Proto je nezbytné podporovat imunitu, metabolismus a lidský mozek pravidelnou dávkou omega 3 mastných kyselin jakožto zdravých tuků. A kde je najdeme? Přirozeně v rybách, především pak v těch tučných a mořských. Největší množství omega 3 slibují ryby z chladnějších mořských vod, proto jsou ideálním dopingem losos, ančovičky, sardinky, tuňák, sleď anebo makrela. Z našich vod pak vyhrává pstruh. Rybu bychom do našeho jídelníčku měli zařadit nejlépe dvakrát týdně, abychom zajistili tělu dostatečný přísun omega 3 mastných kyselin. Jenže co dělat, když vám ryby nechutnají? Nezbytné omega 3 najdete také v rostlinném základu. Ochutnat můžete například konopná semínka, chia semínka anebo lněný olej.

Super Omega Kapsle

Nejen mozkovou činnosti ale také srdeční funkci podpoříte pravidelným užíváním LR produktem Super Omega Kapslemi, které obsahují ve 100 gramech celkem 25 gramů omega 3 mastných kyselin. Chcete-li podpořit svůj kardiovaskulární systém, oceníte pohodlnou aplikaci vložením do úst a zapitím vody. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří neholdují rybám, ale i pro všechny věkové kategorie zakládající si na zdravém životním stylu. Náš produkt Super Omega Kapsle je navíc certifikovaný „Friend of Sea“, což je nezávislá nezisková organizace, jejímž posláním je přispívat ke zdraví oceánů. Pečeť „Friend of Sea“ není pouze symbolem kvality, ale též ekologické značení ryb a rybích produktů z mořských lovišť pro udržitelný rybolov.