Filters
Kategorie blogu
Blízko

Nová značka pro zdraví LR LIFETAKT

LR odstartovala rok 2018 úžasnými novinkami z oblasti zdraví. Všechny je zaštiťuje zbrusu nová značka LR LIFETAKT, která vytváří z vám dobře známých prvotřídních LR doplňků stravy individuální a ucelená řešení.

Čím je koncept LR LIFETAKT výjimečný?

LR LIFETAKT představují známé produkty s německým standardem kvality, které vycházejí z přírody a současně využívají nejmodernější poznatky lékařských výzkumů. Zaštiťujíci značka LIFETAKT jim ale přináší něco navíc:

Slovo LIFE představuje každý den našeho života, slovo TAKT představuje individualitu a říká, že každý z nás má odlišné potřeby. Kombinace zelené a bílé je grafickým znázorněním přírody a vědy a trojúhelník znamená propojení v celek. Právě trojúhelník je dominantním symbolem konceptu LR LIFETAKT a současně jeho pomyslnou pevnou základnou.

Prvním bodem trojúhelníku je komplexní řešení pro zdraví, tedy vše v jednom - LR produkty totiž vždy nejlépe fungují, když se dobře nakombinují. LR LIFETAKT přináší ty nejlepší a především ověřené kombinace.

Druhým bodem trojúhelníku jsou individuální potřeby zákazníků. Každý člověk je  vzácný individuál a ani s našimi produkty nelze nakládat univerzálně. I na to LR LIFETAKT myslel. K balíčkům ucelených řešení tedy přináší také individuální doplňkové produkty – každému přesně to, co mu vyhovuje.

A třetí bod trojúhelníku: produkty jsou obohaceny o fundované rady odborníků, díky kterým zvolíte vždy tu správnou alternativu. 

Díky rozsáhlým investicím do vědeckého výzkumu se LR podařilo vyvinout unikátní kombinace našich produktů pro každou osobnost, pro jakoukoli fázi života a pro každou životní situaci. Svoji vyváženou kombinaci si najdou aktivní sportovci, maminky s dětmi, mladší i starší lidé. To, co LIFETAKT přináší, je tedy především celistvost, harmonie a rytmus, ve kterém vše se vším ladí.  

Stále více lidí se snaží vzít zdraví aktivně do vlastních rukou. S novou, silnou značkou LR LIFETAKT a věrni mottu “More quality for your life” chceme být pro tyto lidi kompetentním partnerem.

Kvalita produktů LR LIFETAKT je proto několikanásobně certifikována. V závislosti na kategorii produktů spolupracujeme s různými renomovanými zkušebními instituty, mj. s: SGS INSTITUT FRESENIUS a IASC.