Filters
Kategorie blogu
Blízko

MADE IN GERMANY MÁ NOVÝ ROZMĚR - PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU ALOE VERA HALU

Je to jen pár dnů, co byl zahájen provoz jedinečné výrobní haly na zpracování Aloe Vera Drinking Gelů, exkluzivně pod zastřešením a v režii LR Health & Beauty, přímo v srdci LR, Ahlenu.

Nová Aloe Vera hala se současně stává nejmodernějším závodem tohoto typu v Evropě.

Její produkce čítá několik hightech nádrží na výrobu gelů, které dosahují výšky 6,5 metru a jejich celkový objem je 40 000 litrů. Pro pro svou velikost musely být do haly transportovány přes střechu a nyní jí dominují, připraveny produkovat jeden z našich světově nejoblíbenějších produktů.

Co se týká vybavení, neexistuje zde sériový kus. Každá nádrž je originál navržený speciálně pro potřeby LR.

Propracované čisticí zařízení nádrží zajišťuje, že po každé výrobě bude vše opět dokonale čisté a sterilní. LR si velmi zakládá na 100% profesionalitě, 100% kvalitě a 100% čistotě.


VÝROBU UVIDÍTE NA VLASTNÍ OČI
Jednou z nejúžasnějších věcí na nové stavbě je tzv. skywalk. Jedná se o 40 metrů dlouhou prosklenou chodbu, která je vedena paralelně s výrobními prostorami. LR partneři mohou díky tomu naživo sledovat jednotlivé výrobní kroky – od míchání, přes plnění, až po balení.

V moderním salónku se pak mohou při pití Aloe Vera Gelu podívat na dokument o zpracování Aloe Vera a získat řadu užitečných informací.