Filters
Kategorie blogu
Blízko

ALOE VERA DRINKING GEL INTENSE SIVERA Specialista pro udržení dobrého zdraví

LR PRO VÁS NAMÍCHALA JEDINEČNÝ KOKTEJL ÚČINNÝCH LÁTEK. KDYŽ SI KE GELU Z LISTŮ ALE VERA PŘIČTETE MED A KOPŘIVOVÝ EXTRAKT, ZÍSKÁTE VYBRANOU KOMBINACI PRO PODPORU ZDRAVÍ A CELKOVÉHO DOBRÉHO POCITU. MUDR. ČARVAŠ UVÁDÍ, ŽE AV DRINKING GEL INTENSE SIVERA JE VHODNÝ PŘI CHRONICKÝCH PROBLÉMECH S MOČOVÝMI CESTAMI ČI OSTEOPORÓZE.

LR si zakládá na vytříbeném způsobu pěstování i následné sklizně a zpracování. Odrůda Aloe Vera Barbadensis Müller je pěstována ve vyšší nadmořské výšce v čistém prostředí Mexika. Sleduje se zde půda i voda a nevyužívají se umělá hnojiva ani pesticidy. Sklizeň probíhá výhradně ručně, kdy se seřezávají pouze zralé listy starší dva roky a více. Listy jsou zpracovány bez povrchové vrstvy, jež obsahuje aloín mající projímavé účinky. Díky tomu LR deklaruje nejvyšší čistotu a kvalitu Drinking gelů. Produkty navíc testují nezávislé instituce SGS INSTITU FRESENIUS a IASC. LR Aloe Vera Drinking gely lze užívat preventivně po celý život, a to i ve vzájemné kombinaci.

LR TIP: Pečujte o své zdraví také v letních měsících a přitom se skvěle bavte! Připravte svým hostům na letní party osvěžující Aloe fresh lime! Bude Vám stačit AV Drinking Gel Intense Sivera (v srpnu ještě za lepší cenu!), větvička s listy máty, limetkové šťáva, tonic, voda a kostky ledu.