Filters
Kategorie blogu
Blízko

Aloe Vera Drinking gel Active Freedom – pro aktivní život bez limitů

Červnu vévodí náš evergreen – Active Freedom v oblíbené formě Aloe Vera Drinking gelu. Jedná se o lahodný a osvěžující gel s 88 % Aloe Vera gelu z listů, 60 % vitamínu E v denní dávce a 56 % vitamínu C v denní dávce. Produkt je určen pro muže i ženy všech věkových kategorií, kteří chtějí podpořit svůj pohybový aparát. Ve složení nechybí ani hydrolyzát kolagenu, který v kombinaci Aloe Vera s chondroprotektivy významně podporuje regenerační schopnosti chrupavek, kůže, pojivového aparátu, cévních stěn a celkově výrazné podpory zdraví.

Co je to kolagen?

Pan MUDr. Čarvaš o kolagenu píše: „Kolagen je nejhojněji se vyskytující protein, který se ve vodě nerozpouští. Je základem vaziva, chrupavek i kostí v těle savců. Je tvořen aminokyselinami. Kolagenní vlákna jsou velmi měkká, pevná a velmi ohebná. Jsou základem vaziva v lidském těle. 10 % celkové váhy lidského těla je tvořeno kolagenem. Svalstvo je tvořeno z 30 % kolagenem a v kůži je dokonce 70 %.

Existuje přes 20 typů kolagenu. Většinou jde o typ I., který je hlavně ve šlachách, kůži a kostech. Typ II je spíše v chrupavkách a typ III je v cévních stěnách. Kolagen je hlavně v mimobuněčný matrix, což je spletitá síť makromolekul a vlastně tím určuje fyzické vlastnosti tělesné tkáně.“

Zdroje kolagenu jsou rybí, hovězí, vepřové a drůbeží. Přírodní kolagen bez úpravy se velmi špatně vstřebává, proto je potřeba mít kolagen pro vnitřní užití upravený, buďto jako hydrolyzovaný anebo lyofilizovaný.

MUDr. Čarvaš o produktu Aloe Vera Drinking gel Active Freedom: „LR má vynikající produkt Aloe Vera Drinking Gel Freedom, který je obohacen o hydrolyzovaný kolagen 2% , přidána je i kyselina askorbová mající velký vliv na účinnost přidaných látek. Kombinace s chondroprotektivy (Chondroitinsulfát a Glukosaminsulfát) je velmi podařená a účinná, protože díky nosiči Aloe Vera je urychleno vstřebávání a zvýšení vstřebaného množství uvedených látek. Potvrzující teorie uvádějí vstřebávání látek 3 - 4x násobně více než bez Aloe Vera.

V červnovém katalogu nakoupíte za akční cenu balení Aloe Vera Drinking gelu Active Freedom i cenově výhodnou Sérii po 6 kusech.

LR Aloe Vera Drinking gel Active Freedom