PREVENCE

Zdravotní problémy většinou řešíme, až se objeví. Léčba je pak drahá a často neúčinná. LR Health & Beauty Systems vychází z toho, že pilířem pevného zdraví je prevence. Jsme přesvědčeni, že prevence je vždy levnější než léčba – samozřejmě záleží na tom, jak se k prevenci postavíte.

Často investujeme do vitamínů a doplňků stravy, které nemají dostatečnou kvalitu. I když stojí méně peněz, ve skutečnosti proděláme. Uměle vyráběné vitamíny nejsou našemu tělu přirozené a tak si z nich vezme jen 10 %. Navíc obsahují toxiny, které organismu škodí, nikoli pomáhají.

Pokud podceníme kvalitní prevenci a onemocníme, většinou nám lékař předepíše antibiotika. Širokospektrální antibiotika mají ale velké množství nežádoucích účinků.

Bereme-li antibiotika často, stává se naše tělo vůči nim rezistentní. Jednoduše řečeno – přestanou nám zabírat.

Antibiotika ničí bakterie v těle. Nerozlišují ale ty nepřátelské od těch přátelských. Mohou silně narušit střevní mikroflóru, jejíž užitečné bakterie podporují lidskou imunitu a zdravé trávení. Následkem jsou pak zažívací potíže, mykózy apod.

Antibiotika nezničí všechny nepřátelské bakterie, ale pouze 99 %. Zbylé 1 % v těle zůstává a čeká na svoji příležitost.

Aloe Vera je díky svým schopnostem v mnohých kulturách vnímána jako jakási přírodní obdoba antibiotik – ovšem bez vedlejších účinků.

Pokud vás zajímá více, spojte se snašimi LR-partnery prostřednictvím kontaktního formuláře

Powered by D3Web, © 2011–2012