NOVÁ ALOE VERA FREEDOM – CÍLENÁ A EFEKTIVNÍ POMOC KLOUBŮM

V důsledku stárnutí, zranění nebo obezity dochází k dlouhodobému zatěžování kloubů, které stojí za trvalou degenerací chrupavky, artrózou. Artróza s sebou přináší ustavičnou bolest a „řeší se“ kontinuálním podáváním tišících léků nebo operací.

Vědecké studie nedávno přinesly revoluční řešení. Pravidelné užívání hydrolyzátu kolagenu regeneruje kloubní chrupavku a řeší celou řadu kloubních potíží – co více, většině z nich dokáže zcela předejít.

 

HYDROLYZÁT KOLAGENU NYNÍ SOUČÁSTÍ ALOE VERA FREEDOM

V ČEM JE LEPŠÍ NEŽ DOSUD POUŽÍVANÉ MSM?

MSM neboli metylsulfonylmetan je sloučenina síry, která má protizánětlivé a analgetické účinky. MSM je efektivní v tišení bolesti kloubů, dosud však představoval pouze léčbu symptomů. Hydrolyzát kolagenu naproti tomu neléčí příznaky, nýbrž skutečné příčiny. Zdroj bolesti aktivně eliminuje a působí trvaleji.

Je vědecky prokázáno, že efektivitu hydrolyzátu kolagenu lze ještě podpořit užíváním vitaminu C – proto jsme jím obohatili i Aloe Vera Freedom. Nyní se vám do rukou dostává zcela inovativní produkt, který díky svému jedinečnému složení představuje nedílnou součást léčby a prevence kloubních onemocnění – bez vedlejších účinků!


 

Powered by D3Web, © 2011–2012