NOVÁ RECEPTURA ALOE VERA PEACH !!!

– ABSENCE CUKRU, MÉNĚ KALORIÍ, REKORDNÍ OBSAH ALOE VERA !!!

LR Vám představuje novou a optimalizovanou recepturu Aloe Vera Drinking gelu Peach. S 98,2 % čistého Aloe Vera gelu se tato varianta stala nejkoncentrovanějším Drinking gelem v historii firmy. Absence cukru znamená, že kalorická hodnota byla snížena o 89%, tedy na 13,5 kJ (3,6 kcal) v denní dávce. Aloe Vera Peach je navíc obohacena o vitamín C a má lepší chuť než kdykoliv předtím.

 

NOVÁ RECEPTURA ALOE VERA PEACH:

A) Nejlehčí Aloe Vera gel v historii LR

Aloe Vera Drinking gel Peach neobsahuje cukr. Díky tomu je ideálním doplňkem stravy pro osoby trpící diabetem mellitus a také pro děti. Chrání jejich citlivé zuby a přitom jim dodává stovky účinných látek, které se v Aloe Vera přirozeně vyskytují. Vedle toho je obohacen o vitamín C, který je pro zdraví dětí nezbytný.

B) Nejvyšší podíl Aloe Vera v historii LR: nyní 98,2% čistého Aloe Vera gelu

Aloe Vera Drinking gel Peach představuje novou vylepšenou recepturu. Nyní obsahuje neuvěřitelných 98, 2% čistého gelu a stává se tak nejkoncentrovanějším Aloe Vera Drinking gelem v nabídce LR Health & Beauty Systems.

C) Aloe Vera Drinking Gel Peach je nyní doplněný o vitamín C

D) Certifikovaná kvalita

Aloe Vera Drinking gel Peach je stejně jako ostatní Aloe Vera gely od LR certifikován nezávislými zahraničními instituty kontroly kvality. Také tento produkt je držitelem ocenění mezinárodně uznávaného SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH a IASC.

E) Vylepšená chuť získala velmi vysoké hodnocení

Aloe Vera Peach byla podrobena nezávislým testům, které jasně dokazují: Nová receptura je chutnější a díky absenci cukru obsahuje o 89 % méně kalorií než původní varianta. Obsah kalorií Aloe Vera Peach činí pouze 3,6 kcal v denní dávce.

Stejně jako u jiných druhů Aloe Vera gelů, také v případě Aloe Vera Peach platí, že se může užívat po celý život a kombinovat s ostatními Drinking gely.

Běžné doporučené dávkování: 3x denně 30 ml (odpovídá 3 víčkům uzávěru) Aloe Vera Peach, nejlépe před jídlem. V případě užívání dítětem je možné rozředit Aloe Vera gel vodou nebo ovocnou šťávou.

Powered by D3Web, © 2011–2012