CO JE COLOSTRUM?

Colostrum (mlezivo) je velmi rafinovaný patent přírody. Vzniká v mléčných žlázách matky – je první tekutinou, kterou dítě/mládě po porodu přijímá a která dokáže „nastartovat“ jeho imunitní systém.

Colostrum novorozencům pomáhá přežít první dny života. Děloha je pro mládě bezpečným a sterilním místem. Matčina imunita jej chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Jakmile ale lůno opustí, je bezbranné. Jen díky Colostru z matčina mléka si může jeho tělo vytvořit vlastní imunitní štít a „ustát“ nápor virů, bakterií a plísní, které na jeho křehký organismus útočí.

Studie prokázaly, že Colostrum má stejně blahodárný efekt i na tělo dospělého člověka. Ten si nepotřebuje imunitní systém budovat, potřebuje si jej ale posilňovat a držet v rovnováze, protože je denně vystaven řadě nepříznivých faktorů a riziku civilizačních chorob.


Colostrum je látka, která je v přírodě zcela ojedinělá – obsahuje imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory, které zaručují zdravý vývoj, rovnováhu v organismu a podporu pevného imunitního systému. Podobné látky se v laboratorních podmínkách dosud nepodařilo vytvořit. Příroda je v colostru namíchala v té nejpřirozenější koncentraci.

Skutečná hodnota Colostra nebyla dlouho doceněna. Ukazuje se ale, že produkty jako Colostrum nebo Aloe Vera jsou nejpřirozenější ochranou, kterou můžeme svému tělu poskytnout. Colostrum je, stejně jako Aloe Vera gel, nesrovnatelné s mnohými typově podobnými přípravky na trhu – hodnota spočívá v silných antibakteriálních a přitom nulových nežádoucích účincích a nulovém procentu toxinů.

Nejlepší variantou mleziva pro lidský organismus je kravské mlezivo – je z 99 % totožné s lidským. Obsahuje všechny důležité složky podporující imunitní systém. Toto Colostrum má nejvyšší podíl imunoglobulinů prvních 12 hodin po porodu, kdy jej mládě přijímá.

Powered by D3Web, © 2011–2012