LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS – ŠPIČKOVÁ KVALITA ALOE VERA PRODUKTŮ

Existuje mnoho produktů s obsahem Aloe Vera a mnoho firem, které Aloe Vera distribuují. Mezi výrobky i výrobci však může být až propastný rozdíl.

Některé produkty obsahují tak nízké procento Aloe Vera gelu, že je jejich pozitivní vliv na organismus téměř mizivý. LR Aloe Vera gely začínají tam, kam se mnohé konkurenční výrobky ani nepřiblíží. Naše koncentráty jsou vyrobeny z 89 % – 92 % čistého Aloe Vera gelu.

Některé produkty jsou prezentovány jako produkty z Aloe – jejich výrobce ale nekonkretizuje druh. Aloe Vera existuje ve více než 300 odrůdách. Ne všechny druhy jsou tělu prospěšné. LR zpracovává výhradně rostlinu Aloe Vera Barbadensis Miller, jejíž účinky jsou prokazatelně nejvyšší. Podstatná část výrobců pouze těží z dobrého jména této odrůdy, ale zpracovává Aloe Vera nižší biologické kvality.

Důležitým ukazatelem jakosti je pěstování, ale i forma sklizně. LR Health & Beauty Systems staví své výrobky na špičkové kvalitě. Proto je pro nás pěstování i sklizeň skutečným „obřadem“. Aloe Vera se pěstuje ve vyšších nadmořských výškách v krásném čistém prostředí. Voda i půda jsou sledovány a nikdy zde nesmí být použito umělých hnojiv či pesticidů. Za zralé se považují rostliny starší dvou let. Z každé rostliny se ručně sklízí šest listů 3x za rok. List musí být delší než 50 cm a asi 12-14 cm široký. Rostliny jsou sbírány výhradně ručně. Je s nimi zacházeno velmi opatrně a nehrozí jejich poškození, znehodnocení a „vykrvácení“ Aloe Vera gelu. Ne každá Aloe Vera má ale takové „štěstí“. Mnoho velkoprodejců využívá strojového sběru, při němž hrozí nezvratné poškození rostliny a při němž dochází k trhání nezralých a dosud nevyvinutých listů. Ve srovnání s tím má naše šetrně sbíraná Aloe Vera několikanásobnou kvalitu.

Rozdíl v jakosti Aloe Vera je dán také postupem výroby. Někteří výrobci zpracovávají celé listy rostliny. Jejich slupka ale obsahuje aloin, který má silně projímavé účinky (rostlina se jím brání proti hladovým vetřelcům). I když má pak výrobce snahu zbavit se aloinu technicky, není to úplně možné. LR vám poskytuje záruku kvality tím, že zpracovává listy bez slupek, tedy pouze dužinu a v ní obsažený Aloe Vera gel.

Není tak těžké dát výrobku přívlastek kvalitní. LR na to ale má ty nejlepší důkazy. Naše výrobky jsou prověřovány vyhlášenými testovacími instituty:

  1.  SGS INSTITUT FRESENIUS Pečeť kvality – v současné době nejnáročnější a nejobsáhlejší pečeť kvality, potvrzuje nadprůměrné nároky na kvalitu, bezpečnost i účinky. Uděluje se na dobu jednoho roku a dosáhnou na ni 3 žadatelé ze 100. LR je mezi nimi již několik let.
  2. Pečeť IASC – pečeť nezávislého International Aloe Science Council symbolizuje kontrolované a vysoké účinky Aloe Vera.
  3. Dermatest – atest Dermatest se zaměřil na kožní snášenlivost našich Aloe Vera produktů. Zkoumá je prostřednictvím odborných kožních lékařů a zkoušky i produkty hodnotí známkami.

 

Více o těchto významných institutech a o samotném testování se dozvíte zde.

Zárukou kvality ověřenou atesty jsou i naše produkty pro krásu.

Powered by D3Web, © 2011–2012